Menu
home Střeva / Obaly / Sáčky Vepřová střevaStřeva vepřová 30/32 IA EUR, 88-91,5m
Střeva vepřová 30/32 IA EUR, 88-91,5m

Střeva vepřová 30/32 IA EUR, 88-91,5m

přírodní solená střeva

SV/30/32

Cena bez DPH: 482.61 Kč
Cena s DPH (15%): 555,- Kč
Běžná cena: 0,- Kč
Dostupnost: Skladem
Objednávané množství:

Popis produktu

Přírodní vepřová střeva solená

Kalibr 30/32 kvalita IA

Svazek 91,5 m. Délka střev od 3 m. 

Původ EU

Velikost kalibru je vhodný na výrobu klobás.

Vepřová střeva sdíraná (šlemovaná) jsou vhodná nejen pro uzenářskou výrobu, ale i na výrobu syrových grilovacích klobás. Tyto střeva o průměru 30/32 je možné používat pro výrobu klobás určených k zavařování do sklenic a plechovek. 

Doporučení: střeva před použitím důkladně opláchnout od soli ve studené pitné vodě, propláchnutí je lepší několikrát opakovat kvůli odstranění případného nežádoucího střevního aroma. Dále rozdělat připadné uzle a namočit na 24 hod. do studené vody. Přibližně 1 hodinu před narážením střeva namočit do teplé vody asi 40°C, pozor voda nesmí být vařící. Nespotřebovaná střeva lze po vyjmutí z vody a důkladném prosolení kuchyňskou solí opět uskladnit a to při doporučené teplotě uváděné na etiketě.

Pokud se střeva uchovávají v mrazáku, tak doporučujeme rozmrazovat střeva namočením do studené vody min 48 hod. před použitím. Bezprostředně po rozmrazení je třeba střeva rozdělat, opláchnout od soli, vyměnit vodu a uvolnit jednotlivé prameny od sebe. Tento proces je důležitý proto, aby střeva opět získali zpět původní pružnost a pevnost.

Dotaz pro více informací zasílejte na info@reznicke-potreby.cz


Fotografické vyobrazení má pouze ilustrační charakter.